+48 604 455 655 biuro@c-tronic.pl

Bez względu na to, jakim pojazdem poruszasz się na co dzień – osobowym, dostawczym czy ciężarowym, z każdym przejechanym kilometrem możesz spodziewać się, że któraś z kontrolek na pulpicie w pewnym momencie zaalarmuje o konieczności umówienia wizyty w najbliższym warsztacie samochodowym. Warto w takich sytuacjach wybrać polecane i sprawdzone miejsce, takie jak działający w pobliżu Wrocławia warsztat C-Tronic, który profesjonalnie zajmie się usunięciem wszystkich problemów wpływających negatywnie na Twój komfort jazdy.

Przegląd, diagnostyka i sprawne usunięcie pojawiających się problemów

Doskonale rozumiemy potrzeby naszych Klientów, dlatego nie ograniczamy się jedynie do świadczenia podstawowych usług. Nasz zespół kompleksowo zajmie się diagnostyką poszczególnych podzespołów, w tym również oceni stan filtra DPF zapobiegającego przedostawaniu się cząstek stałych do atmosfery. W razie potrzeby i na wyraźne życzenie Klienta, dezaktywuje, a także podda regeneracji element zanieczyszczony pyłem PM10 czy popiołem powstającym w wyniku spalania oleju. W rezultacie, po diagnostyce filtra DPF wyraźnie poprawi się efektywność działania silnika, szczególnie na krótszych trasach, które najczęściej pokonujemy w zatłoczonych miastach.

Filtr DPF

Usuwanie problemu związanego z zapchanym lub uszkodzonym filtrem cząstek stałych (DPF) z reguły wymaga pomocy doświadczonego warsztatu. Filtr DPF jest bowiem dość podatny na uszkodzenia i decydując się na jego wyłączenie w celach diagnostycznych, należy posiadać odpowiednią wiedzę oraz doświadczenie. Prawidłowo przeprowadzona procedura, choć powinna być świadomą decyzją, pozwoli na dalszą, efektywną eksploatację pojazdu. Usunięcie problemów z filtrem DPF poprzez jego dezaktywację do celów diagnostycznych, oczyszczenie lub regenerację, to remedium na wysokie koszty związane z zakupem nowego komponentu i z tego powodu cieszy się zainteresowaniem właścicieli pojazdów mechanicznych wyposażonych w silniki typu diesel.

Wyłączanie filtra DPF – Wrocław

Usuwanie pozostałości oleju, ceru, sadzy i pyłów PM10 przy pomocy specjalistycznego urządzenia do oczyszczania, pozwala na skuteczne zregenerowanie filtra cząstek stałych (DPF) – o ile nie uległ on wcześniej mechanicznemu uszkodzeniu. Jeżeli tak się jednak stało, element zniszczony należy usunąć i zastąpić nowym, ponieważ tylko w ten sposób proces oczyszczania spalin w silnikach typu diesel będzie przebiegał prawidłowo. Dla celów diagnostycznych można też zdecydować się na wyłączenie i sprawdzenie układu, co na pewien czas usunie problemy w tym zakresie.

C-Tronic – profesjonalny warsztat tuningu samochodów

Motoryzacja to nasza pasja. Z tego powodu regularnie uzupełniamy ofertę warsztatu C-Tronic o nowe, bardzo potrzebne właścicielom pojazdów mechanicznych usługi. Profesjonalnie zajmujemy się nie tylko diagnostyką elektroniki, naprawą turbosprężarek, serwisem klimatyzacji czy programowaniem kluczy. Kompleksowo przygotujemy Twoje auto do jazdy, usuwając wszystkie problemy, które mogłyby zakłócić płynność poruszania się zarówno w mieście, jak i na dalszych trasach.

Dzięki temu, że nasz warsztat jest doskonale wyposażony w nowoczesne urządzenia, szybko i skutecznie dezaktywujemy filtr DPF w celach diagnostycznych i zajmiemy się usunięciem zanieczyszczeń oraz jego regeneracją. W rezultacie, korzystając z naszych usług nie tylko poprawisz komfort jazdy, ale też odnotujesz znaczące oszczędności, związane z brakiem konieczności zakupu nowych komponentów. Skorzystaj z formularza kontaktowego i już dziś umów się na wizytę w warsztacie C-Tronic – zapraszamy!

Masz do nas pytanie? Zostaw mail lub telefon, a skontaktujemy się z tobą!

C-tronic

 

ul. Wrocławska 78
55-010 Żerniki Wrocławskie

kom.  604 455 655602 318 411
tel/fax: 71 390 25 30
mail: biuro@c-tronic.pl

Godziny pracy:

pn - pt: 7:00 - 17:00
sb - nd: nieczynne

_

 

NIP: 751-151-75-93

Dane do przelewu:

ING
32 1050 1575 1000 0092 7117 2257

IBAN
PL 32 1050 1575 1000 0092 7117 2257

Kod BIC/SWIFT
INGBPLPW

9 + 5 =