+48 604 455 655 biuro@c-tronic.pl

CHIPTUNING WROCŁAW

Odkryj prawdziwą moc swojego auta

Czym jest CHIPTUNING?

Chiptuning Wrocław to zwiększanie mocy, prędkości i momentu obrotowego silnika przy jednoczesnym zmniejszaniu spalania pojazdu. Polega na poprawie oprogramowania, które jest odpowiedzialne za sterowanie silnikiem.

Na początek dokonujemy analizy stanu technicznego samochodu. Po umieszczeniu auta na hamowni przeprowadzany jest pomiar diagnostyczny silnika. Jest to niezbędne, gdyż pozwala ustalić zakres dopuszczalnych zmian. Po dokonaniu pomiarów fachowiec przystępuje do modyfikacji oprogramowania sterującego pracą silnika. Następnie samochód ponownie trafia na hamownię podwoziową celem upewnienia się, czy dokonane zmiany są zgodne z przyjętymi założeniami i bezpieczne dla samochodu.

Jeśli chcesz cieszyć się z najlepszych efektów chiptuningu – niezbędne jest połączenie najlepszej jakości sprzętu z wieloletnim doświadczeniem. Jesteśmy prawdziwymi pasjonatami tuningu i korzystamy z najnowszych technologii tworząc wyróżniające się rozwiązania tuningowe. 

Film prezentujący zwiększone osiągi auta po chiptuningu

Cały proces jest bezpieczny dla silnika, ponieważ wykorzystuje rezerwę pozostawioną przez samych producentów.

Dlaczego producenci ją pozostawiają?

1.

Producenci samochodów często pozostawiają pewien margines błędu, dzięki czemu w prosty sposób zabezpieczają się na wypadek niewłaściwej eksploatacji pojazdu przez użytkownika.

2.

Cena samochodu w zachodniej części Europy jest uzależniona od mocy silnika. Producenci nakładają więc blokadę na sterowniki silników, aby zmniejszyć ich osiągi i tym samym obniżyć ceny pojazdów.

3.

Strategia fabrycznych ograniczeń umożliwia producentom stopniowe zwiększanie parametrów silnika w nowszych modelach wchodzących na rynek samochodów, bez dokonywania mechanicznych zmian w silniku.

CHIPTUNING co zyskamy?

Prędkościomierz ikona

Wyższą płynność i osiągi auta

Wyprzedzenie ikona

Sprawniejsze wyprzedzanie

Paliwo ikona

OSZCZĘDZISZ NA PALIWIE

Własna hamownia DYNO PROJECT 4X4 SYNCHRO

chiptuning Wrocław

Jeśli decydujemy się na chipowanie auta, pamiętajmy o wyborze profesjonalnego warsztatu samochodowego. Bezpieczne i skuteczne przeprowadzenie chipowania wymaga użycia hamowni podwoziowej i indywidualnego dostrojenia sterowników silnika.

Posiadamy nowoczesną hamownię podwoziową DYNO PROJECT 4X4 SYNCHRO, która jest profesjonalnym urządzeniem diagnostycznym. Urządzenie to pozwala nam potwierdzić wzrost mocy oraz momentu obrotowego po wykonaniu chiptuningu oraz wykryć większość usterek już na etapie pomiaru wstępnego przed modyfikacją. Hamownie te są cenione i wykorzystywane przez tunerów i teamy rajdowe na całym świecie. Dogłębna analiza całej elektroniki, mechaniki oraz układu paliwowego każdego auta nie stanowi dla nas najmniejszego problemu.

Posiadamy najnowsze urządzenie FLEX

Za pomocą urządzenia FLEX można łatwo dostroić, przeprogramować, zaktualizować lub zmodyfikować oprogramowanie większości jednostek sterujących bezpośrednio przez gniazdo OBD pojazdu. Połączenie internetowe zapewnia dostęp do całego potencjału oferowanego przez narzędzie.

FLEX to najszybsze urządzenie na rynku. Przykładowo w trybie BDM potrafi odczytać, bądź zapisać backup sterownika nawet w niecałą minutę!

Flex konfigurator

ZOBACZ OPINIE NASZYCH KLIENTÓW:

Po modyfikacji silnika mój samochód ma znacznie większą moc i moment obrotowy, wreszcie dobrze się prowadzi przy dużych prędkościach. Plus za hamownię podwoziową – od razu można sprawdzić, jakie są faktycznie korzyści.

Andrzej J.

Wydawało mi się, że chiptuning w dieslu nie przyniesie spodziewanych efektów, ale w tym serwisie udało się znacznie zwiększyć możliwości silnika. Auto pali mniej, jest bardziej dynamiczne. Polecam niezdecydowanym!

Kamil N.

Auto z małym silnikiem przed tuningiem miało 59 KM, po modyfikacji 77 KM. Stało się dynamiczne, a zużycie paliwa spadło o cały litr. A wydawało mi się, że auta tuningowane więcej palą… Zdecydowanie – polecam modyfikację chiptuning.

Miłosz K.

DLA TUNERÓW I DYSTRYBUTORÓW

Oferujemy pełny sprzęt, jaki jest potrzebny przy chiptuningu z gwarancją oraz wsparciem technicznym.

programator MAGPro2 X17

MAGPRO X17

New Genius Slave
NEW GENIUS / NEW TRASDATA – MASTER / SLAVE
Urządzenie Flex do Chiptuningu
FLEXx17

W ciągu ostatnich lat producenci samochodów skierowali swoje działania w kierunku nowych systemów wtrysku, kierując się mottem „taniej i pewniej”. Stosuje się coraz bardziej zaawansowanie technicznie i coraz mniejsze elementy elektroniki, do których bardzo często nie ma łatwego dostępu. Salony samochodowe nie interesują się rynkiem tuningowym, ponieważ ostrożne są przy obsłudze systemów trudnych do opanowania. Co więcej, jeśli weźmiemy pod uwagę zwiększającą się liczbę trudności, które napotykamy podczas demontowania i przeprogramowania pamięci komputera systemu wtrysku lub przez niewielką dostępność, która nie pozwala na demontowanie pamięci przez zastosowaną technologię. Dlatego oczywisty jest powód, który doprowadził do stworzenia systemu CMD/EVC pozwalającego programować większość systemów wtrysku przez złącze diagnostyczne.

Optymalizacje wykonywane przez złącze OBD II

CMD/EVC to szczególne urządzenie zdolne do przeprogramowania komputera systemu wtrysku przez złącze diagnostyczne. Jest niezbędny do mikro-hybrydowych systemów wtrysku takich jak: Alfa, Audi, BMW, Mercedes. W prosty sposób, połączony do złącza diagnostycznego w pojeździe, umożliwia kontynuowanie programowania parametrów pamięci w bardzo krótkim czasie. Ten innowacyjny system nie wymaga demontowania sterowania systemu wtrysku.

Zapraszamy do współpracy zakłady zajmujące się chiptuningiem.

Przeprogramowania systemu wtrysku

KONTAKT

Masz do nas pytanie? Zostaw mail lub telefon, a skontaktujemy się z tobą

C-tronic

Chiptuning Wrocław

ul. Wrocławska 78
55-010 Żerniki Wrocławskie

kom.  604 455 655602 318 411
tel/fax: 71 390 25 30
mail: biuro@c-tronic.pl

Godziny pracy:

pn - pt: 7:00 - 17:00
sb - nd: nieczynne

_

 

NIP: 751-151-75-93

Dane do przelewu:

ING
32 1050 1575 1000 0092 7117 2257

IBAN
PL 32 1050 1575 1000 0092 7117 2257

Kod BIC/SWIFT
INGBPLPW

9 + 13 =